Stavební a technický dozor Hradec Králové, Koordinátor BOZP - Čestmír Jelínek - AGOS

Stavební a technický dozor staveb investora, Autorizovaný stavitel ČKAIT

Každé stavební dílo přináší řadu nejenom technických problémů, které je nutné včas řešit. Proto je vhodné si zajistit na realizaci stavby odborníka, který bude za Vaši stranu hájit Vaše zájmy. Je vždy lepší oslovit  zkušený Autorizovaný Stavební a technický dozor s autorizací ČKAIT a dostatečnou praxí, kterou mám více jak 45 let  již v počáteční fázi, před výběrem zhotovitele a podepsáním smlouvy o dílo. Včasné zajištění Stavebního a technického dozoru, ještě v předrealizační fázi, může stavebníkovi ušetřit nemalé finanční prostředky v průběhu výstavby i snížit počet reklamovaných vad na dokončeném díle.

Cílem většiny stavebních firem je zrealizovat zakázku co nejlevněji. Právě zde je velký prostor pro problémy stavby vznikající z různých příčin, nejčastěji však z důvodu záměny stavebních materiálů za levnější v nižší kvalitě nebo pro danou konstrukci přímo nevhodné nebo nedodržení technologických postupů jednotlivých procesů. Nezkušený stavebník z neznalosti stavebních technologií i nedostatku času není schopen mnoho vad na realizovaném díle odhalit.

Vyplatí se Vám to?

• Pokud je váš Autorizovaný stavebnětechnický dozor odborně způsobilý, věnuje stavbě dostatečnou péči a stojí na vaší straně, ušetříte několikanásobek jeho honoráře formou snížení ceny díla a dále snížením různých víceprací a dalších nákladů, které stavební firmy obvykle během realizace požadují.
• Získáte také výrazně kvalitněji provedené dílo a to jak v části pohledové, tak i v části konstrukční/zakryté, což je ve stavebním oboru dost podstatné.
• Zejména pak šetříte svůj psychický stav, protože se můžete opřít o technickou odbornost svého TDI, nemusíte soustavně studovat různé prospekty výrobců a řešení různých konstrukčních detailů, které si firmy rády zjednodušují.

Již dříve jsem prováděl stavební a technický dozor (viz "PRAXE PŘED REFERENCEMI"). Od roku 1991 pak byla založena organizace Čestmír Jelínek - AGOS, která existuje již více jak 29 let, kde se zabývám výkony, kdy je potřeba STAVEBNÍ A TECHNICKÝ DOZOR STAVEB, což je velmi dobrou známkou kvalifikace. Oprávnění k provádění technického dozoru mám řadu let, jak je vidět i v sekci Osvědčení a certifikace. Mé zkušenosti za více jak 43 let jsou poněkud více praktické a díky této mnohaleté průpravě, mohu poskytovat ty nejlepší možné služby v oboru stavební a technické dozory:

Stavební a technický dozor staveb v Hradci Králové a okolí

s Autorizací České komory autorizovaných inženýrů a techniků ve výstavbě  (ČKAIT)

Činnost odborných a ekonomických poradců

Koordinátor BOZP na staveništi v Hradci Králové a okolí

zajištění stavebního povolení
investorská inženýrská činnost
zajištění výběrového řízení na zhotovitele stavby
zpřipomínkování a doplnění smlouvy o dílo se zhotovitelem
stavebnětechnický odborný dozor stavby
zajištění dodržování kvality materiálů a stavebních technologií
vedení kontrolních dnů stavby s pořizováním zápisů a rozeslání zůčastněným
přejímky konstrukcí před jejich zakrytím
kontrola fakturace skutečně provedených prací zhotovitelem
průběžná fotodokumentace postupu stavebních prací a konstrukcí před jejich zakrytím
dokončení řádné kolaudace stavby

KDY JE POTŘEBA STAVEBNÍ DOZOR

Často dochází k tomu, že přichází stavebník (investor) pozdě, kdy na stavbě už nastaly nezvratné a nenapravitelné chyby nedostatečnou kontrolou, zpravidla už bývá pozdě k nápravě. Je třeba svoji stavbu a své investice velice bedlivě chránit před znehodnocení nekvalitní prací. Sleva na ceně za nekvalitní práci, dodávky a nedodržení stavebních technologií pak nebývá tím pravým řešením.

Více informací o průběhu mé případné spolupráce naleznete v sekci STAVEBNÍ A TECHNICKÉ DOZORY STAVEB – popis realizace spolupráce. Kliknětě vlevo nahoře v menu.

Působím v těchto lokalitách:

HRADEC KRÁLOVÉ, PARDUBICE, TŘEBECHOVICE POD OREBEM, DVŮR KRÁLOVÉ N. LABEM, NOVÝ BYDŽOV, VYSOKÁ NAD LABEM, JAROMĚŘ, JOSEFOV, TŘEBEŠ, SVOBODNÉ DVORY, JIČÍN, PLOTIŠTĚ NAD LABEM, LÁZNĚ BOHDANEČ, PARDUBICE, TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, RYCHOV NAD KNĚŽNOU, ČEPERKA, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ, HOŘICE, CHRUDIM, ČASTOLOVICE, SMIŘICE, BLEŠNO, NECHANICE, PŘEDMĚŘICE NAD LABEM, OPATOVICE NAD LABEM, HOLICE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, DOBRUŠKA, OPOČNO, LÁZNĚ BOHDANEČ, CHRUDIM, PŘELOUČ, VYSOKÉ MÝTO, VAMBERK, HOŘICE, ČESKÁ SKALICE

joomla template
template joomla