Smlouva o dílo - stavební a technický dozor staveb

Ve Smlouvě o dílo se zhotovitelem stavby je nutné doplnit zkušeným stavebnětechnickým dozorem oddíly smlouvy odstavcemi zpracovanými do detailů, které vyplývají z jeho mnohaletých zkušeností s mnoha stavbami pro maximální ochránění a opevnění zajmů svého klienta (stavebníka), aby zhotoviteli stavby nezůstával prostor pro navyšování ceny stavby neoprávněnými vícepracemi a vícenáklady. Tím stavebník ušetří značné finanční náklady. Když je Smlouva o dílo na provedení stavebních prací řádně připravena a zpřipomínkována stavebním a technickým dozorem, stavebník ušetří tím i náklady za právní služby za řešení problémů.

K výkonu stavebního a technického dozoru Vám bude připravena nabídka a následně PŘÍKAZNÍ SMLOUVA NA STAVEBNÍ A TECHNICKÝ DOZOR, v níž bude uvedena činnost, kterou nabízíme a CENA ZA STAVEBNÍ DOZOR.

Působíme v těchto lokalitách:

PARDUBICE, TŘEBECHOVICE POD OREBEM, HRADEC KRÁLOVÉ, DVŮR KRÁLOVÉ N. LABEM, NOVÝ BYDŽOV, VYSOKÁ NAD LABEM, JAROMĚŘ, JOSEFOV, TŘEBEŠ, SVOBODNÉ DVORY, JIČÍN, PLOTIŠTĚ NAD LABEM, LÁZNĚ BOHDANEČ, PARDUBICE, TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, RYCHOV NAD KNĚŽNOU, ČEPERKA, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ, HOŘICE, CHRUDIM, ČASTOLOVICE, SMIŘICE, BLEŠNO, NECHANICE, PŘEDMĚŘICE NAD LABEM, OPATOVICE NAD LABEM, HOLICE, CHLUMEC NAD CIDLINOU, TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, DOBRUŠKA, OPOČNO, LÁZNĚ BOHDANEČ, CHRUDIM, PŘELOUČ, VYSOKÉ MÝTO, VAMBERK, HOŘICE, ČESKÁ SKALICE

joomla template
template joomla